Karacabey Herbalife Bağımsız Distribitörü

Karacabey Herbalife Bağımsız Distribitörü olan Extreme Life Club sizlere ve tüm Türkiyeye Yaşam Koçluğu ve Sağlıklı Beslenme uzmanlığı hakında hizmet veriyor.

Herbalife Bağımsız Distribitör

Herbalife Bağımsız Distribitör Extreme Life Club Olarak Herbalife Ürünlerini Türkiyenin her yerine göndererek hizmet veriyoruz. Sitemizde bulunan ürünlerin hepsi Herbalife ürünleridir. Herbalife ürünleri almak istediğinizde sizde bizimle iletişime geçebilir ve çalışanlarımızdan ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere her türlü konuda seve seve yardımcı olacaktır. Sizde kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Herbalife 1980 yılında Los angeles’ta Mark HUGHES tarafından kurulmuş Global bir beslenme şirketidir.

Herbalife Sponsorlukları

2019 itibariyle 97 ülkede faaliyette olan Herbalife Cristiano Ronaldo gibi isimlerin de yer aldığı 190 dan fazla takım ve sporcunun beslenme sponsorluğunu yapmaktadır.

2020’nin Şubat ayında 40 yılını kutlayan Herbalife bu kadar başarılı olmasının sebebi ürünlerin arkasındaki isimler ve herbalife’ın üretim, tüketim ve çalışma felsefesidir.

Herbalife Kalitesi

Her geçen gün 300’den fazla bilim adamı ile Global pazarın beslenme ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak adına kendisini daha ileri taşıyan Herbalife daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için sloganı ile iyi beslenme Aktif Yaşam, kilo kontrolü ve özgür iş fırsatını kavramlarıyla dünyayı daha yaşanabilir bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Herbalife hisseleri ekonomik büyüklüğünün yanı sıra her şeyin ince elenip sık dokunduğu dünyanın en büyük borsalarından olan New York borsası’nda işlem görmektedir. Herbalife en iyi şekilde üretilen ürünleri pazara sunarken sosyal alanda faaliyetlerini sürdürmektedir Herbalife Family foundation adıyla yapılan bağışları bazı etkinlik gelirlerini beslenme eğitim ve giyim ihtiyacı olan çocuklara yardım amaçlı kullanılmaktadır.

Extreme Life Club Ne İş yapar

Corona virüs salgını nedeniyle günümüzde sağlıklı beslenmenin ve vücut direncinin yüksek olmasının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Elimde sihirli bir değnek yok. Ancak size Herbalife Bağımsız Distribitör olarak doğru beslenmeyi ve kilonuzu kontrol etmeyi öğretebilir.

Her insan farklıdır metabolizması farklı çalışır. Dolayısıyla her insanın beslenme şekli ile ilgili şeyler birbirinden farklıdır beslenme koçu olarak beslenme sürecinizi birebir takip ediyorum size özel beslenme programı uygulayacağız web sitemizde size açılacak olan pencereden tüm süreci, yapılanları ve yapılacakları takip edebileceksiniz. Ayrıca oluşturulan WhatsApp grubu Instagram, Skype ve Zoom ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Extreme Life Club Beslenme Eğitimi

Uzman diyetisyenler tarafından verilen beslenme eğitimlerimize ve spor eğitmenleri gözetiminde yapılan spor aktivitelerine katılabilirsiniz yapılan Fit Club spor aktivitesinde doğru şekilde sporcu beslenmesi nasıl olur bunlar hakkında her hafta yüz yüze ve uzaktan ücretsiz eğitim verilmektedir.

Herbalife Ürünlerini Kimler Kullanabilir

1-)-Sağlıklı beslenmek isteyen ama yoğun iş temposundan dolayı buna çok da zaman ayıramayanlar…
2-)-Yanlış beslenme alışkanlıklarını düzeltmek isteyen kişiler…
3-)-Düzensiz beslenme alışkanlıklarından arınmak ve bunu basit ve etkili bir beslenme şekiliyle çözümlemek isteyen kişiler.
4-)-Fazla kilolarından şikayetci olan ve daha önce çeşitli yöntemler deneyip hüsrana uğrayan bireyler.
5-)-Bölgesel kilo vermek isteyen kişiler.
6-)-Çok sık kilo alıp kilo veren ve sabit kilosunda fit vücudu ile kalmak isteyen kişiler
7-)-Kilo almak isteyen ve bunun tüm vucuduna etki etmesinden cok bölgesel orantısız (bel göbek basen) gibi olmasından korkan kişiler
8-)-İyi besleniyorum ama ğün içerisinde kendimi yorgun bitkin ve halsiz hissediyorum diyenler.
9-)-Sporcuyum ve vucuduma kaliteli ürünlerle yaptıgım sporun yanısıra beslenme tarzımlada destek vermek istiyorum diyenler.
10-)-Yetişkinler
11-)-Yaşlılar.
12-)-Sporcular
13-)-.Vejeteryanlar
14-)-Veganlar
15-)-Kilo kontrolü yapmak isteyenler

Karacabey Herbalife Bağımsız Distribitörü olan Extreme Life Club sizlere ve tüm Türkiyeye Yaşam Koçluğu ve Sağlıklı Beslenme uzmanlığı hakında hizmet veriyor.

Ürünlerimiz

Karacabey Herbalife Bağımsız Distribitörü olan Extreme Life Club sizlere ve tüm Türkiyeye Yaşam Koçluğu ve Sağlıklı Beslenme uzmanlığı hakında hizmet veriyor.

Muhammed Emin MACİT
  WHATSAPP MESAJ BIRAK
 +90 544 863 64 13
  info@extremelifeclub.com
  www.extremelifeclub.com

 

ÜCRETSİZ ÜYE OLUN TÜM ÜRÜNLERİ İNDİRİMLİ ALIN >>

 

Bir yanıt yazın