Siparişleriniz, onaylandıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Firmaya uzaklığına göre de kargo şirketi,kargoya bağlı herhangi bir aksi durum olmadığı sürece,1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

*Kampanya döneminde siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargolanır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

havale/eft ödemelerinizde sipariş ismi ile ödeme isminiz aynı değil ise onaylanma süreci gecikebilmektedir,bu durumları ortadan kaldırmak için sipariş numarasını ödeme yaptığınızda açıklama kısmına eklemeniz gerekmektedir.

aktifyasam.net on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

HERBALIFE NEDİR?

Herbalife, Amerikan menşeili tescilli bir markadır. Herbalife, 1980 yılında besin takviyesi ürünleri ile yüksek kalite standartlarına sahip bir marka olarak doğdu. O zamandan beri, marka istikrarlı ve aşamalı olarak büyüdü ve dünyada besin takviyeleri satan ve dağıtan ilk firma olan pazarda lider bir referans haline geldi.

ÜRÜNLERİNİZ GÜVENLİ Mİ?

Tüm Herbalife ürünleri, ürünlerin imalatında ve üretiminde kullanılan bileşenlerin en yüksek kalitede olmasını ve yasal standartlara uygun olmasını sağlamak için bağımsız laboratuvarlarda değerlendirilmektedir.

HANGİ ÜRÜNERİ VARDIR?

Ünlü Formul 1 Shakeler, Protein Barlar, Formul 1 Barlar, Herbalife Çay gibi  geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. ve daha birçok ürün burada keşfedilebilirsiniz.

Ayrıca, yaklaşık bir ay boyunca diyet yapmak için önerilen tüm ürünleri içeren Sağlıklı Kahvaltı gibi bazı kemer sıkma paketlerine sahibiz.

NEDEN UCUZ FİYATLARA SAHİPSİNİZ?

Maliyetleri düşürmemize ve sonuçta müşteriye iletilen maliyetleri azaltmamıza olanak tanıyan hiçbir tesisimiz veya büyük bir işgücümüz yok. aktifyasam.net’da teknolojiye ve zamanın gelişimine inanıyoruz, bu yüzden işlerimizin çoğu web sitesi üzerinden yapılıyor.

HERBALIFE ÜRÜNLERİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Öncelikle, bir Herbalife ürününü alma veya kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

FORMÜL 1 SHAKE NASIL İÇİLİR

Formul 1 Shake, kahvaltı ve akşam yemeği için günde iki kez içilmelidir. Kilonuzu göz önünde tutmayı tercih ediyorsanız veya fazla kilo vermeyi, sadece kahvaltı için Formula 1 Shake’ı kullanabilirsiniz. Formul 1 shake su, yağsız süt veya kısmen yağsız süt ile içebilirsiniz. Kalori alımının su ya da kısmen yağsız sütü baz olarak kullanma arasında değişiklik gösterdiğine dikkatedin. Kahvaltıda yarım süt, akşam yemeğinde su kullanmak iyi bir fikirdir. 250 ml, bir karıştırıcı  veya bir bardak içine 2 yemek kaşığı katın.
Şiddetle sallayın ve … lezzetli shake in tadını çıkarın!

Mümkün olduğunda, tokluğumuza iyi bir katkı sağladığı ve çok düşük kalorili olduğu için bir parça meyve ile karıştırın. Bize sadece ihtiyacımız olan tüm besinleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla enerji ve canlılık verir.

SİPARİŞİM NASIL GÖNDERİLECEK?

Tüm siparişler, Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderilir.

SİPARİŞİMİN TESLİM SÜRESİ NEDİR?

Öğleden önce verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde işleme alınacak ve gönderilecektir. Yurtiçi Kargo tüm Türkiye’ye ortalama 2-3 gün içerisinde teslimi sağlamakta.