Çanakkale Herbalife Bağımsız Distribitörü Toptan ve Perakende Satış

Çanakkale Herbalife Bağımsız Distribitörü ve Toptan, Perakende Satış

Extreme Life olarak Çanakkale Herbalife Bağımsız Distribitörü | Toptan ve Perakende Satış hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bu makalemizde sizler için derledik. 1980 yıllında Herbalife Los Angeles’ da Mark Hughes tarafından kurulup, global bir beslenme şirketi haline gelerek dünyanın her yerinde hizmet vermektedir.

Kaliteli yaşam isteyen, yaşamına yön vermeyi düşününler üç yüzden (300) fala bilim adamının araştırması sonunda üretilen Herbalife ürünlerini kullanmayı tercih etmektedirler. Herbalife daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için sloganı ile insanlara hayatlarını daha yaşanır hale getirmektedir.

Newyork Borsa’sında işlem gören Herbalife hisseleri, Herbalife Family foundation adıyla yapılan bağışlar beslenme eğitim ve giyim ihtiyacı olan dünya çocuklarına destek olabilmek amacı Birleşmiş Milletlerin (BM) birinci hedefi (Yoksulluğa son), ikinci hedefi (Açlığa son) ile örtüşerek dağıtılmaktadır.

Extreme Life Club’a üye olarak yaşam koçluğu alabilir, dengeli beslenme hakkında verilen tavsiyeler ile yaşamınızı şekillendirebilirsiniz. Çanakkale Herbalife Bağımsız Distribitörü olarak sattığımız ürün ve hizmetlere makalemizin devamından erişim sağlayabilirsiniz.

Extreme Life Club Çanakkale Herbalife ile Kilo Verme

Kilo verme aşamasında yolu Herbalife ile çakışanlar bu ürünlerin yararlı veya zararlı olup olmadığı konusunda tereddüt yaşamaktadırlar. Aslında gerçekçi olmak gerekirse bu ürünler kilo vermek için kullanılan ürünler olmayıp, dengeli beslenmeye yol açıp, sonuç olarak zayıflamaya hızlı ve sağlıklı bir biçimde katkıda bulunmaktadırlar. Mutlaka zayıflamayı kafaya koyduysak öncelikle yaşamımıza hareketli dahil edip spor gibi aktiviteler yapmalı, bol sıvı tüketmeli, dengeli beslenmeli ve Herbalife besin takviyeleri alarak verdiğimiz kiloların uzun soluklu olmasını sağlayıp, yaşam standardı haline getirmeliyiz.

Herbalife besleyici shake karışımı formül 1 içerisinde bulunan Herbalife Aloe vera ve Herbalife Shake ile başlanılarak, zayıflama sürecine katkıda bulabilmekte olup, aynı şekilde sadece herbalife çay ile bile zayıflama döngüsü içerisine girilebilir. Günlük sabit yeterli sıvı tüketimi ve sıvı ve katı gıdalar gibi dengeli beslenme ürünleri ile Herbalife kilo verme seti eş zamanlı kullanılmakta olup, bu ürünler normal beslenme düzeni içerisinde alamadığımız gıdaları takviye ettiği için de vücudumuz rahatlıkla kendi normal haline ve döngüsüne kavuşuyor.

Zayıflama

Zayıflama için alınan Herbalife ürünlerinin baş ağrısı yaptığı konuşulsa da, kesinlikle doğal içeriklere sahip bu ürünlerin baş ağrısı gibi semptomlar göstermediği doktorlar tarafından kanıtlanmıştır. Baş ağrısına sebebiyet veren en önemli etkenler arasında açlık ve yetersiz su tüketimi gösterilmektedir. Herbalife ile kilo vermek için; hidrasyon, yemek – uyku düzeni, hareketlilik, istikrar gibi maddeleri eşit ölçüde önemseyerek hareket etmek gerekmektedir.

Herbalife’ın 21 gün programı ile başlangıç yaparak,hızlı kilo vermeye başlayabilirsiniz. Kilo verme döneminde rehavete kapılmadıktan sonra sağlık düzenli kilo vererek sabit istediğimiz kiloda kalmamızda Herbalife ürünleri size destek olacaktır.

Çanakkale Herbalife Ürünleri Temsilcisi

Biz Çanakkale bölgesinde Herbalife ürünlerini bağımsız olarak üst düzey müşteri memnuniyeti ile sunan Extreme Life Club, Herbalife ürünlerini ülkemizin her yerine göndererek, ihtiyaçlarınıza acil çözümler sunuyoruz. Doksan yedi (97) ulusta 2019 yılından bu yana aktif olan Herbalife, Cristiano Ronaldo gibi tanındık isimlerin de yer aldığı yüz doksan (190) kişiden fazla ulusal uluslararası takım ve sporcunun gıda takviyesi ve beslenme sponsorluğunu sürdürmektedir. Kırkıncı (40) yılının son çeyreğinde olan dünyaca tanınan bu ürünlerin başarısının ardında partnerlik yaptığı kurum ve kuruluşlar, üretim standartları ve kalitesi, tüketici memnuniyeti ve özverili çalışma felsefesi yer almaktadır.

Ürünlerimiz

 

Yetişkinler, yaşlılar, sporcular, vejeteryanlar, veganlar, kilo kontrolü yapmak isteyenler, bölgesel kilo vermek isteyenler, kilo almak isteyenler, yorgunluk hissedenler, besin takviyesi alma isteyenler, Herbalife ürünlerini kullanabilirler.

Web sitemizde yer alan ürünlerimizin tamamı Herbalife ürünleri olup, almak istediğiniz ürünle ilgili bilgilendirme konusunda Çanakkale Herbalife Bağımsız Distribitörümüzle 7×24 iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Hakkında

İlimiz Çanakkale şehri, Marmara Denizi’ni Ege Denizi’ne bağlayan Çanakkale Boğazı’nın iki yakasında yer almaktadır . Kıyıları hem Avrupa’ya  Gelibolu Yarımadası ile hem de Asya’ya Biga Yarımadası ile değmektedir ve iki taraf arasında feribot ve  vapur seferleri bulunmaktadır. Şu anda yapılmakta olan ve 2023’te açılması tasarlanan uzun bir asma köprü de var.

Çanakkale (Çanakkale), Türkiye’nin Çanakkale ilinde bulunan ülkenin önemli bir ilçesi ve limanıdır ve önemli bir turizm merkezidir. Çanakkale ili, hem Asya (Biga Yarımadası) hem de Avrupa (Gelibolu veya Gelibolu yarımadası) ülkelerinde toprakları olan Türkiye’de (başta İstanbul olmak üzere) ikinci sıradadırEge ve Marmara Denizlerini birbirine bağlayan Çanakkale Boğazı’nın (veya Hellespont) güney kıyısında yer alır. Çanakkale’de kaldığınız süre boyuncaburayı üs haline getirebilir ve dünya tarihinin en önemli iki yeri olan Troya ve Gelibolu’yu keşfedebilirsiniz.

Nüfus: Çanakkale’nin nüfusu yaklaşık 542.157 bin kişidir.
Yüzölçümü: Çanakkale’nin yüzölçümü 1.016 km²
Enlem ve Boylamlar: Çanakkale’nin 40-45 K enlemi — 27-45 D boylamında yer almaktadır.  
Denizden Yükseklik: Çanakkale’nin denizden yüksekliği 2 km dir
Plaka Kodu: Çanakkale’nin plaka kodu: 17
Telefon Kodu: Çanakkale’nin telefon kodu: 0286
Posta Kodu: Çanakkale’nin posta kodu: 17000

Çanakkale Herbalife Bağımsız Distribitörü Extreme Life Club sizlere, Herbalife ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

Önemli Bağlantılar

 

Herbalife Bağımsız Distribitörü Extreme Life Club sizlere, Herbalife ürünlerin satışının yanı sıra sizlere özel yaşam koçluğu ve dengeli beslenme hizmeti vermektedir. Uzman diyetisyenler ve spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilen eğitimlerimize katılabilir, Fit Club spor aktivitesinde doğru şekilde sporcu beslenmesi nasıl olur sorularınıza her hafta yüz yüze ve uzaktan ücretsiz yanıt bulabilirsiniz.

Çanakkale İlçeleri ile İlgili Diğer Yazılarımız

 

Bir yanıt yazın